Garanti ve İade - aynam Ev Dekorasyon Ürünleri

Garanti ve İade

İptal ve İade Şartları

İPTAL : DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ KİŞİYE ÖZEL YAZILI VEYA FOTOGRAF UYGULAMALI SİPARİŞLERİNİZDE SİSTEMİMİZDE ONAYLAYIP VERMİŞ OLDUĞUNUZ SİPARİŞLER 2 SAAT GİBİ SÜRE İÇİNDE İMALATA ALINMAKTADIR. BUNA İSTİNADEN İPTAL İÇİN 2 SAAT GİBİ BİR SÜRE İÇİNDE MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARAYIP İPTAL ETTİREBİLİRSİNİZ ; AKSİ TAKDİRDE  SİZE ÖZEL YAPILAN ÜRETİM OLDUĞUNDAN SİPARİŞ İPTALİ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.

İADE

Cayma Hakkı :

Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen ve üzerinden değişiklik yada ilaveler yapılarak KİŞİYE ÖZEL hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Standart ürünlerde Cayma hakkı süresi 14 gündür.

İade ve Değişim Hakkı:

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri aşağıdaki belirtilen kriterler çerçevesinde ürün teslim tarihinden itibaren, 7 gün içerisinde değişim ve iade etme hakkı bulunmaktadır.

  • Ürünlerde imalata dayalı kusur bulunması durumunda
  • Verdiğiniz ölçüden farklı bir ölçü yapılması durumunda
  • Sipariş vermiş olduğunuz üründen farklı bir ürün gelmesi durumunda
  • Kargodan kaynaklanan her hangi bir hasar bulunması durumunda (Hasar tespit tutanağı düzenlenmeli)

Yukarıdaki kriterlerin en az birine sahip olmanız durumunda sitemizde bulunan destek bölümünden iade ve değişim talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Onaylanan taleplerin geri ödemeleri 1-15 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

TAŞIMA SIRASINDA HASAR GÖRMÜŞ ÜRÜNLER

Taşıma sırasında hasar görmüş ürünü tespit etmek için kapınıza gelen kargo yetkilisinin yanında açıp faturasını karşılaştırınız. Bir hata yada tahribat olup olmadığını kontrol ediniz ; sorun gördüğünüz takdirde kargo görevlisinin yardımı ile tutacağınız tutanakta belirtip ürünü kargo yetkilisine teslim ediniz. Aksi taktirde ürünü sorunsuz aldığınız kabul edilip iade işlemi gerçekleştirilmez.

Kargodan ve firmamızdan kaynaklı sorunlarda ürününüz yenisi ile kargo bedeli ödemeden değiştirilmektedir. Bu durumda bizimle irtibata geçip İade Kargo bilgilerinizi mutlaka isteyiniz. DİĞER İADE VEYA DEĞİŞİM DURUMLARINDA KARGO BEDELİ MÜŞTERİYE AİTTİR.

 

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4